fragment komfortowego wnętrza w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Pilar de la Horadada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Pilar de la Horadada)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Pilar de la Horadada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 10 957 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 100 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Dwa pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 504 tys. złotych, wygodny metraż 46 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w pobliżu dużego supermarketu oraz lokali gastronomicznych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + salon + sypialnia + aneks kuchenny. Do dyspozycji lokatorów pozostaje wspólny basen, tereny zielone i plac zabaw dla dzieci.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wykończona, z wyposażoną kuchnią i łazienką. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych rezydencji do sprzedaży w Hiszpanii. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8451)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl