kameralne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 465 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 100 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2017 roku. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 730 570 złotych, wygodny metraż 113 mkw. oraz korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Dużym atutem jest fakt, że klimat regionu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na świecie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w niezwykle malowniczej lokalizacji, w pobliżu chronionego rezerwatu przyrody oraz słonych jezior. Dużym udogodnieniem jest plac zabaw dla dzieci, ogród z palmami, basen w częściach wspólnych. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: przedpokój + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych willi na sprzedaż , pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8082)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl