zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 6 465 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 113 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 730 570 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Dużym atutem jest tu na pewno doskonała lokalizacja – klimat regionu został uznany przez Światową Organizację Zdrowia za jeden z najzdrowszych na świecie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w niezwykle malowniczej lokalizacji, w pobliżu chronionego rezerwatu przyrody i w otoczeniu słonych jezior. Dużym udogodnieniem jest plac zabaw dla dzieci, ogród z palmami i basen w częściach wspólnych. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (w cenie).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + 2 łazienki + przedpokój + 2 sypialnie + kuchnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8082)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl