kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Benalmadena, Fuengirola)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Benalmadena, Fuengirola)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Costa Del Sol, Benalmadena, Fuengirola (Hiszpania) za 3 418 500 złotych. Powierzchnia 267 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 000 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 12 803 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN: pokój dzienny + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka
POZIOM ZERO: pokój dzienny + 3 sypialnie + taras + hol + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + kuchnia + 2 łazienki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim przyszłym właścicielom wysoki poziom życia dzięki między innymi zainstalowanej klimatyzacji, prywatnemu basenowi z podgrzewaną wodą i przepięknie zadbanemu ogrodowi. Niewątpliwą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są zapierające dech w piersiach widoki na morze. Właścicieli aut ucieszy na pewno garaż oraz podjazd na 2 samochody.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7338)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl