kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol, Malaga)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol, Malaga)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Cena – 11 610 000 złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 1642-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano siedem pokoi. Powierzchnia 534 metry kwadratowe, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 21 742 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu m.in. dzięki klimatyzacji, ogrzewaniu podłogowemu, instalacji alarmowej itp. Komfort podwyższa również znajdujący się na działce basen, bufet oraz zewnętrzna kuchnia. Mocnym atutem jest także przepięknie zagospodarowany ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– pokój dla pokojówki
– jadalnia
– garaż
– kuchnia
– 5 sypialni
– wc
– strefa rozrywki z kinem domowym.

Długa listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka elitarna lokalizacja w samym sercu Golf Valley z przepięknym widokiem na morze i góry. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentację uprzednio wyselekcjonowanych luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9475)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl