kominek w stylowym salonie luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Marbella)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Del Sol, Marbella (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 428 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 4,085 mln zł (9 544 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 000 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przemyślanym rozkładem pomieszczeń obejmującym następujące pomieszczenia:
– 4 łazienki
apartament dla gości z łazienką
– 4 sypialnie
– salon
– wc
– jadalnia
– kuchnia
– 2 werandy.
Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest niebywale słoneczne, widne i jasne. Osoby zmotoryzowane zainteresuje kilka dostępnych miejsc parkingowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod działalność gospodarczą (obecnie wynajmowana z zyskiem 3,2 tys. EUR/m-c) dla najbardziej wymagających klientów. Przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się basen. Komfort użytkowania podnosi rozprowadzona klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe. Nie bez znaczenia są również zapierające dech w piersiach widoki na morze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje starannie wyselekcjonowanych, luksusowych rezydencji na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych rezydencji należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2223)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl