śródziemnomorski design wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Castalla (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 134 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 331 600 zł (9 937 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 180 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2021 roku z funkcjonalnym układem czterech pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa elegancją i prostą, ponadczasową bryłą z dużymi tarasami na dachu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się na terenie nowego osiedla. Blisko do morza. Warto w tym miejscu nadmienić, że okolica uchodzi za wyjątkowo cichą, spokojną i bezpieczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z urządzeniami AGD, oprawami elektrycznymi, wyposażoną we wszystkie wysokie i niskie szafki i wyciąg kuchnią etc. Nad zapewnieniem bezpieczeństwa i komfortu dba tu klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe oraz oryginalne oświetlenie LED-owe. Wnętrze luksusowej rezydencji zaaranżowane i zaprojektowane zostało zgodnie z najnowszymi trendami. Dodatkowo do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży przynależy basen i starannie utrzymany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa ciekawym i wygodnym rozkładem pomieszczeń: solarium + taras + pokój dzienny + kuchnia + 3 łazienki + 4 sypialnie. Gwarantuję pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-8)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl