elegancki pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 300 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 999 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 918zł/mkw. przy metrażu 255 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim bajecznym ogrodem z oczkiem wodnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in.  nowoczesna instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana za pomocą kominka z płaszczem wodnym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest dodatkowo we własną stację uzdatniania wody. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż urządzone i zaprojektowane z wyczuciem dobrego gustu i smaku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA ZERO: łazienka + gabinet + przedsionek + kuchnia + hol + jadalnia + pralnia + taras + schowek + salon + garaż
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + garderoba + przedpokój + 3 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Zapraszamy na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2699)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl