zbliżenie na kominek w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Inowrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Inowrocławia (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 749 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 239,39 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 000 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 129 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętym już w cenie projektem ogrodu i kuchni Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + pokój + łazienka + schody + pokój dzienny + kuchnia + korytarz + hol + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: pomieszczenie gospodarcze + garderoba + 3 pokoje + łazienka + korytarz
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona w liczne nowoczesne rozwiązania, jak na przykład wyprowadzenia pod panele słoneczne lub wiatrak, przydomowa oczyszczalnia ścieków, amerykańska stacja uzdatniana wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie komfortu dzięki rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się komfortowym wnętrzem i doskonałą lokalizacją pod lasem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4265)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl