niezwykle przestronne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 125 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3 400 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2006 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 850 tys. złotych, wygodny metraż 400 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej okolicy, blisko szkoły, przedszkoli, sklepów i salonów fryzjerskich. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: garaż + 2 łazienki + sypialnia + kuchnia + 2-strefowy pokój dzienny z antresolą + hol. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-915)

Kontakt:
e-mail: t.wojtys@wgn.pl