wizualizacja prezentuje przykładową aranżację luksusowego salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolska). Funkcjonalny metraż 81,7 m2 wraz z dużą działką 800 m2 i atrakcyjną ceną 326 881 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2020 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi rozmieszczonych na jednej, parterowej kondygnacji. Rynek pierwotny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 4 001 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nie obejmuje ceny działki i przyłączy. Budowa realizowana jest na działce klienta.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca wspaniałym ogrodem, eleganckim wnętrzem oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: taras + zadaszone wejście + pomieszczenie gospodarcze + sień + kuchnia + hol + jadalnia + 3 sypialnie + salon + łazienka.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (007-168)

Kontakt:
e-mail: j.olejnik@wgn.pl