zaprojektowane w modnym stylu wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z rynku pierwotnego (deweloperski standard) wybudowana zostanie na należącej do kupującego działce o powierzchni co najmniej 500 m2. Mocnym atutem jest tu funkcjonalny układ pięciu pokoi oraz dostosowany do nich metraż 256,6 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej i znakomitej cenie 898 100 zł. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 500 zł/m2. Do ceny sprzedaży luksusowej rezydencji należy dodać cenę działki i przyłączy.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
– łazienka
– hol
– garderoba
– 5 pokoi
– hol
– garderoba
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa nowoczesną bryłą, dużymi przeszkleniami oraz oryginalnymi wykuszami. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-892)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl