kameralny wystrój wnętrza w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kalisz

Rezydencja do sprzedaży Kalisz

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 1 654 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na 4 kondygnacjach. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 200 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy 6 pokoi. Powierzchnia 260 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 430 000 złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Ekspozycja okien: północny wschód oraz południowy zachód.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromnym potencjałem także komercyjnym, gdyż znakomicie nadaje się do zaadaptowania pod działalność gospodarczą. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Cisza i spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, przychodni zdrowia oraz obiektów kultu religijnego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PARTER:
– pokój dzienny
– jadalnie
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– wiatrołap
PIĘTRO I:
– 3 pokoje
– łazienka
– hol
STRYCH:
– przestrzeń do własnej aranżacji
– 2 pokoje.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-906)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl