stylowy kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 099 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa.Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 147,51 m2 powierzchni posadowiona na działce 369 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1999. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 450 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką z bajkowym ogrodem w zielonej, atrakcyjnej okolicy. Nieopodal plac zabaw, ZOO, wesołe miasteczko oraz obiekty sportowe. Nie brakuje tu również żłobka, przedszkoli, szkół, centr handlowych, marketów, dyskontów popularnych sieci, sklepów, punktów usługowych, siłowni ora ścieżek rowerowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z dodatkowym budynkiem gospodarczym. Ekskluzywna rezydencja gwarantuje nowym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dbają o to m.in. instalacja alarmowa, domofon, solidne ogrodzenie oraz spokojne sąsiedztwo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienki
– 4 sypialnie.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostało odremontowane w latach 1999 – 2016. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera kompletne wyposażenie (oprócz kanapy z kuchni i expressu do kawy).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2876)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl