taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1954 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 3 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 38 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 525 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 97,8 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 243 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji fantastycznym ogrodem z tarasem, eleganckim wnętrzem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Na zmotoryzowanych czeka garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje także fantastyczną lokalizacją w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wszędzie blisko: nieopodal plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centrum handlowe, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie, tereny leśne etc.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa, za co odpowiadają antywłamaniowe rolety oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon;
– kuchnia;
– 2 łazienki;
– 2 sypialnie
– taras.
Wyposażenie oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji pozostaje do uzgodnienia z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3348)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl