futurystyczny design salonu w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 203 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ czterech pokoi oraz dostosowany do nich metraż  138 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w znakomitej cenie 529 tys. zł. Rok budowy – 2019, standard deweloperski, rynek pierwotny. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na dwóch kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 833 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca przepięknie zagospodarowanym ogrodem, a także klimatyczną, kameralną lokalizacją gwarantującą szybki dojazd do centrum miasta, do autostrady A4 oraz miast ościennych. Nie bez znaczenia jest z pewnością brak konieczności zapłaty 2% podatku PCC oraz prowizji dla biura. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0 to: kuchnia + wiatrołap + salon + łazienka + hol
KONDYGNACJA 1 to: 3 sypialnie + hol + pokój kąpielowy.
Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia właścicielom doskonałe parametry termoizolacyjne oraz akustyczne (niezależne ściany zapewniające wysoki komfort akustyczny).

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Powyższe informacje na temat luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25991)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl