reprezentacyjna i luksusowa rezydencja na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 1261-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 1924. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 15 pokoi na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny pierwotny. Metraż 673 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 3 715 zł. Cena – 2 500 000 złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją znakomitą lokalizacją i potencjałem, gdyż świetnie nadaje się pod np. prestiżową siedzibę firmy, kancelarię prawną, klinikę itp. Rozkład kondygnacji w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– podpiwniczenie
– 2 kondygnacje nadziemne
– użytkowe poddasze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana z sieci miejskiej CO. Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo klimatyzowana. Osoby posiadające samochód na pewno zainteresują liczne miejsca parkingowe na działce. Cena ekskluzywnej rezydencji netto, do której należy doliczyć podatek VAT. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4342)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl