dwa poziomy luksusowego wnętrza w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 773 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 242 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku. Standard deweloperski. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 439 tys. złotych, wygodny metraż 116,34 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom starszym albo pracującym małżeństwom z uczącymi się dziećmi. Sprzyja temu funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń: 3 pokoje + łazienki + taras + jadalnia + salon + kuchnia. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno jednostanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ponadto przepięknym ogrodem.  Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się nieopodal sklepów i punktów usługowych. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Na koniec warto dodać, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja poszczycić się może nowoczesnym designem i przestronnym wnętrzem,

Zapewniamy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za nowo nabywaną lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i wykończenie). Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomagamy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą nie zapłacisz żadnej prowizji. Współpracując z WGN Sosnowiec / WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (026-62)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl