nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Powierzchnia 323,14  metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 920 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1250-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2011. Rynek wtórny. Cena – 1,59 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych, licznych ścieżek rowerowych, spacerowych, zbiorników wodnych oraz historycznego zamku. Na wyciągnięcie ręki znajduje się rozwinięta infrastruktura:
– sklepy
– punkty usługowo-handlowe
– banki itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym biznesmenom, notariuszom, prawnikom, lekarzom, kadrze managerskiej, właścicielom firm itp. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN:
– 3 pomieszczenia gospodarcze
– kotłownia
– korytarz
KONDYGNACJA ZERO:
– garderoba
– wiatrołap
– łazienka z wc
– taras
– kuchnia
– czytelnia
– przedpokój
– salon
KONDYGNACJA JEDEN:
– suszarnia
– 3 sypialnie
– balkon
– pralnia
– łazienka
– hall
KONDYGNACJA DWA:
– powierzchnia do zaaranżowania na dodatkowe pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażeniem. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1962)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl