wytworny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano dziesięć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1661-metrowej działce. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w latach 30-tych ubiegłego wieku. Powierzchnia 700 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 000 zł. Cena – 3,5 mln złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z:
KONDYGNACJI MINUS JEDEN, na której znajdziemy:
– saunę
– kotłownię
– pomieszczenie gospodarcze
– 2 garaże
– jacuzzi
– pralnię
– suszarnię
– wc
KONDYGNACJI ZERO, na której mieszczą się:
– ogród zimowy
– jadalnia
– gabinet
– klatka schodowa
– kuchnia
– salon
– taras
– łazienka
KONDYGNACJI JEDEN:
– pokój dzienny
– 3 sypialnie
– łazienka
– taras
KONDYGNACJI DWA:
– 3 pokoje
– bawialnia
– łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w ciekawym stylu architektonicznym ArtDeco. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są po generalnym remoncie w latach 2005 – 2008, kiedy to wymieniono:
– wszystkie instalacje
– położono nowe podłogi
– wstawiono nowe drzwi
– wstawiono nowe okna
– zainstalowano centralny odkurzacz.

Dzieci na pewno ucieszą się z małego, drewnianego budynku w ogrodzie. Ciekawostką jest dach garażu, który został przygotowany do zbudowania na nim prywatnego basenu. Znakomita lokalizacja w spokojnej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. W pobliżu mieści się szkoła, przedszkole oraz park. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Niezwykle efektownie wygląda ogród z instalacją nawadniającą, oświetleniem a także efektownym starodrzewem.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego, współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Naszą firmę charakteryzuje profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami i jeden z największych w Europie. Zapraszamy do współpracy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-13991)

Kontakt:
e-mail: agent09katowice04@wgn.pl