prestiżowy salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie siedmiu pokoi na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2010 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 280 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1,5 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 5 357 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 1800-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + łazienkę + wiatrołap + salon + kotłownię + kuchnię + gabinet + pralnię + 2 tarasy + hall
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: 2 pokoje dla dzieci + sypialnię + salon + balkon
na KONDYGNACJI DWA znajdziemy: 2 pokoje + korytarz + łazienkę + sypialnię
na KONDYGNACJI TRZY znajdziemy pomieszczenia strychowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również atrakcyjną lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Wokół las i dużo zieleni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfortu:
– instalacja alarmowa
– wideofony
– kamery
– antywłamaniowe rolety
– klimatyzacja
– ogrzewanie gazowe
– 2-stanowiskowy garaż
– dodatkowe miejsce postojowe dla trzech aut przed budynkiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również starannie wypielęgnowanym ogrodem. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w załatwieniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Współpracujemy z 21 najlepszymi bankami w Polsce. Dajemy możliwość pełnej obsługi kredytowej całkowicie za darmo. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (120-14134)

Kontakt:
e-mail: agent09katowice04@wgn.pl