słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 141 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 609 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 673 zł/mkw. przy metrażu 165, 8 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu dzięki między innymi rozprowadzonemu ogrzewaniu podłogowemu. Osoby posiadające samochód ucieszy na pewno jednostanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również swoją doskonałą lokalizacją w bezpiecznej, spokojnej i poszukiwanej okolicy. Na wyciągnięcie ręki:
– parki
– ścieżki rowerowe
– obiekty sportowe
– dyskonty znanych sieci
– sklepy
– markety
– szkoły
– przedszkola
– plac zabaw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji bez albo z wyposażeniem (kwestia do negocjacji z właścicielem). Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z przepięknym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka od pierwszej prezentacji swoim funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 4 sypialnie + łazienka + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl), aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Sosnowiec & WGN Tarnowskie Góry otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i/lub remont). Zapewniamy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2642)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl