imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 715 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1261 m2, a także ciekawa cena 2,5 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1924 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 673 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano piętnaście pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją i ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na cele komercyjne (prestiżowa klinika, kancelaria prawna, siedziba firmy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana z sieci miejskiej CO. Luksusowa rezydencja na sprzedaż częściowo klimatyzowana. Osoby posiadające samochód na pewno zainteresują liczne miejsca parkingowe na działce. Cena ekskluzywnej rezydencji netto, do której należy doliczyć podatek VAT.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. WGN – Koncern Obrotu Nieruchomościami (80 biur w kraju). Posiadamy tytuł Brokera Roku. Zapewniamy obsługę notarialną, pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4342)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl