przestronny pokój dzienny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,349 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 269,41 m2 powierzchni posadowiona na działce 570 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1996. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 007 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z ujętą w cenię zabudową kuchenną i wyposażeniem. Pozostałe elementy wyposażenia są do uzgodnienia z właścicielem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: 2 garderoby + pomieszczenie gospodarcze + pralnia + garaż + 6 pokoi + wc + łazienki + kuchnia + taras + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się instalacja alarmowa. Komfort natomiast zapewnia klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno dwustanowiskowy garaż. Wszystkich natomiast ucieszy funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w spokojnej i cichej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy punkty usługowe, sklepy, dyskonty znanych marek, markety, centrum handlowe, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe, kąpieliska i place zabaw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do wieloosobowych rodzin, które szukają najwyższego komfortu, poczucia bezpieczeństwa, prestiżu i eleganckich wnętrz.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu znakomitej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2886)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl