nowoczesny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o powierzchni 60 m2. Mocnym atutem jest tu poszukiwana na rynku, atrakcyjna i malownicza lokalizacja, funkcjonalny układ czterech pokoi oraz dostosowany do nich metraż 102,3 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w znakomitej cenie 630 tys. zł. Warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Rok budowy – 2018. Długa listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach, a także niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 6 158 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częścią umeblowania i wyposażenia. Pozostałe elementy do negocjacji z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi. Warto w tym miejscu podkreślić korzystną lokalizacją nieopodal szkół, przedszkoli, stacji benzynowej, bankomatu, obiektów sportowych, galerii handlowej etc.

Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. domofon, a także automatyczna, metalowa brama. Dużym udogodnieniem jest na pewno pieczołowicie utrzymany ogród oraz przynależne 2 miejsca postojowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 3 pokoje + salon + łazienki + kuchnia + taras + jadalnia.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację. Pamiętaj, że współpracując z WGN Śląsk Badan Kampczyk, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę i przyjmiemy ją w rozliczeniu za tę luksusową rezydencję lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego (na zakup i remont). Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Dodatkowo pomożemy Ci w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu ekskluzywnej rezydencji, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z jej weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2515)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl