zdjęcie wykonano od strony ogrodu wokół ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (6 342 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 421 m2, a także ciekawa cena 1,545 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2006 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 243,63 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim odremontowanym wnętrzem oraz zawartą w cenie zabudową kuchenną z wyposażeniem.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń i pokoi obejmującym: 4 sypialnie + wc + łazienkę + kuchnię + 2 tarasy + jadalnię + pokój dzienny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa:
– instalacja alarmowa
– wzmacniane szyby w oknach
– solidne ogrodzenie
– domofon
– spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także atrakcyjną lokalizacją na spokojnym i prestiżowym osiedlu. Na wyciągnięcie ręki mamy lodowiska, baseny, punkty usługowe, sklepy, dyskonty, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, wyciągi narciarskie, obiekty sportowe, place zabaw etc. Nie można zapomnieć o starannie wypielęgnowanym i zadbanym ogrodzie z oczkiem wodnym.

Współpracując z WGN Sosnowiec otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2982)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl