ekskluzywne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 420 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku, z rynku pierwotnego (standard deweloperski) i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowane zostało na dwóch kondygnacjach. Malownicza i znakomicie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 465 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzy pięć pokoi. Powierzchnia 145,92 m2. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 499 tys. złotych, wysoki standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Nowy właściciel zwolniony jest z konieczności zapłaty podatku PCC. Cena luksusowej rezydencji dotyczy budynku w stanie deweloperskim, a zdjęcia przedstawiają jedynie wizualizację.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: łazienka z wc + pokój dzienny + hol + kuchnia + taras + jadalnia
KONDYGNACJA 1.
Na obecnym etapie przyszli kupujący mają możliwość wyboru aranżacji i rozkładu pomieszczeń.
Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależna wiata garażowa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się dla osób szukających cichej, spokojnej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku, lubiących spacery i kontakt z naturą. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może elitarną i nobilitującą lokalizacją na terenie nowopowstającego osiedla. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Serdecznie polecam. Zapewniamy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu na korzystnych warunkach. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2613)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl