przestronny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2015 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 3 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 524 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 699 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o powierzchni 82 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 300 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim prestiżowym wnętrzem zaprojektowanym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji obejmuj następujące pomieszczenia i pokoje: wiatrołap + garderoba + pralnia + salon + kuchnia + taras + 2 sypialnie + łazienka. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno dwa miejsca postojowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym lokatorom duże poczucie komfortu dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego i klimatyzacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także ciekawą lokalizacją na terenie jednorodzinnego osiedla. Na wyciągnięcie ręki mamy liczne sklepy, szkoły, przedszkola, urzędy etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tej ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26452)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl