zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,275 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 173,13 m2 powierzchni posadowiona na działce 756 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2019. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 364 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niedawno wybudowana, dzięki czemu wszystkie instalacje są tu kompletnie nowe. Wnętrze umeblowano oraz wyposażono sprzętami wysokiej jakości. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że pozostawienie wyposażenia jest do negocjacji indywidualnie z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim eleganckim, prestiżowym i komfortowym wnętrzem obejmującym następujące pomieszczenia i pokoje: kotłownia + garaż + 4 sypialnie + 2 łazienki + kuchnia + taras + jadalnia + kuchnia + pokój dzienny. Wielbiciele ruchu na świeżym powietrzu docenią doskonałe tereny na wycieczki rowerowe oraz rodzinne spacery. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się nieopodal licznych sklepów, szkół i przedszkoli. Ciekawostką jest na pewno pobliska leśniczówka i malownicze jezioro.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (system alarmowy) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem oraz przepięknym ogrodem. Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu korzystnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z jej weryfikacją.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3118)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl