kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie sześciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 800 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 647 900 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 591 zł/mkw. przy metrażu 141,11 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: hall + 2 pokoje + jadalnia + łazienka + pokój dzienny + kuchnia
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji z szybkim dojazdem nie tylko do miast ościennych, ale również autostrady. W najbliższej okolicy dużo terenów zielonych.

Nasi eksperci finansowi bezpłatnie pomogą w uzyskaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Zadzwoń i umów się na prezentację. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-206)

Kontakt:
e-mail: k.pampuch@wgn.pl