wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice

Rezydencja do sprzedaży Katowice

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Funkcjonalny metraż 130 m2 wraz z dużą działką 460 m2 i atrakcyjną ceną 879 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2008 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 6 762 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– salon
– aneks kuchenny
– wc
– hol
– wiatrołap
– pralnia z kotłownią
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– łazienka
STRYCH:
– miejsce do przechowywania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest częściowo umeblowana: kuchnia na wymiar wraz z markowym AGD + szafy w zabudowie marki Komandor. Duże wrażenie robi przepięknie zadbany i zagospodarowany ogród. Z okien rozpościera się imponujący widok na zagajnik.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26176)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl