eleganckie poddasze w luksusowej rezydencji na sprzedaż Konin

Rezydencja do sprzedaży Konin

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie) za 660 000 złotych. Powierzchnia 180 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład 6 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 1993 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 625 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 667 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na las, łąki, rzekę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + garaż + kotłownia
KONDYGNACJA 0: taras + 2 korytarze + pomieszczenie z barkiem + wc + łazienka + 2 pokoje + kuchnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 3 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej infrastruktury (szkoła, punkty usługowo-handlowe, markety, sklepy). Okolica uznawana jest za niezwykle spokojną i bezpieczną. 5 minut do centrum. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-294)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl