elegancki pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 220 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 670 tys. zł (3 045 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 800 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1993 roku z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań wraz z osobnym budynkiem gospodarczym i garażem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej, jak na przykład agroturystyka albo dochodowy wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO: kuchnia taras salon łazienka pokój
na KONDYGNACJI JEDEN: łazienka + 3 pokoje + garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonale utrzymaną działką z wieloma nasadzeniami i idealną lokalizacją w bezpiecznej, cichej i zielonej okolicy. W pobliżu znajduje się: przedszkole + szkoła + ośrodek zdrowia + sklep + jezioro. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-102)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl