rozkładowy hol z widokiem na jadalnię oraz aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Cena – 950 tys. złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 400-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca.Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2017 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z jednej  kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Powierzchnia 170 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę  5 588 zł. Rynek wtórny . Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją znakomicie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami drzew ozdobnych oraz miejscem zabaw dla dzieci skalniakiem, wodospadem, budynkiem grillowym oraz dwoma ekologicznymi oczyszczalniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba m.in. ogrzewanie podłogowe, odkurzacz centralny, zmiękczacz wody oraz kominek (udokumentowany roczny koszt ogrzewania wraz z ciepłą wodą dla czteroosobowej rodziny wynosi 3 000 zł).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: garaż + 5 pokoi + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + pralnia + 2 łazienki + garderoba. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywna willa do sprzedaży olśniewa nowoczesnością i dużym potencjałem. Świetnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (pawilon usługowo-handlowy).

Polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mejlowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-204)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl