imponujący nowoczesnością salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 950 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2008 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 2 000 metrów kwadratowych. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Powierzchnia 100 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 495 tys. złotych, wysoki standard wnętrza oraz najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które szukają odskoczni od zatłoczonych miast i hałasu, oraz amatorów aktywnego wypoczynku (np. wędkarzy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się wśród absolutnie czystych ekologicznie terenów Powidzkiego Parku Krajobrazowego., na lekkim wzniesieniu, tuż nad jeziorem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: p.szafran@wgn.pl. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-280)

Kontakt:
e-mail: p.szafran@wgn.pl