kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie siedmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 200 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 890 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2016 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 179 zł/mkw. przy metrażu 280 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom ogromne poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze dba ogrzewanie podłogowe, a o bezpieczeństwo troszczy się system alarmowy + antywłamaniowe drzwi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także nowoczesną bryłą. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
STREFA OTWARTA: taras + dwustanowiskowy garaż + pralnia + łazienka + 2 pokoje + jadalnia + kuchnia + salon
PODDASZE: hol + łazienka + pomieszczenie do własnej aranżacji + garderoba + sypialnia + 2 pokoje dziecięce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również doskonałą lokalizacją blisko sklepów, supermarketu, szkoły. Do centrum jest zaledwie 10 minut. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-324)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl