widok od strony jadalni na wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Konina (wielkopolskie) za 630 tysięcy złotych. Powierzchnia 182 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład czterech pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2015 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1 100 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 3 462 złotych za metr kwadratowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem gwarantująca nowym właścicielom nieporównywalne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz komfort (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0:
– taras
– kuchnia
– kotłownia
– salon
– przejście z domu do garażu
– jadalnia
– garaż
– pralnia z małą łazienką
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– korytarz
– wiatrołap
KONDYGNACJA 1:
– łazienka
– 2 pokoje
– pokój dla dziecka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka również zadbanym, ciepłym i przestronnym wnętrzem oraz rewelacyjną lokalizacją w bezpieczniej, cichej i spokojnej okolicy. Wokół rozciągają się lasy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które cenią spędzanie czasu z dala od miejskiego zgiełku oraz wygodny dojazd do okolicznych miast. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-253)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl