widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Kwidzyn

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,5 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 250 m2 powierzchni posadowiona na działce 28 900 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 tys. zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się starannie utrzymaną działką z licznymi nasadzeniami roślin rabatowych, krzewów, drzew, a także innej roślinności. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia mieszkańcom szereg udogodnień, jak np. awaryjne zasilanie prądu czy ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + biblioteka + spiżarnia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z przepięknym basenem. W razie pytań – skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3640)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl