wytworny salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Funkcjonalny metraż 210 m2 wraz z dużą działką 1500 m2 i atrakcyjną ceną 699 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2009 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 329 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ogromną starannością wykonania  na zadbanej i zagospodarowanej działce, w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PIWNICA:
– spiżarnia
PARTER:
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– część gospodarcza
– hol
– wc
PODDASZE:
– 4 pokoje
– łazienka z wc
– 3 balkony.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się budynek gospodarczo-garażowy (44,13 m2), gdzie znajdziemy:
– kotłownię
– 2-stanowiskowy garaż z kanałem.
Teren nieruchomości położony jest na lekkim wzniesieniu dzięki czemu za domem a pod drewnianą wiatą w ogrodzie wykonano podziemne pomieszczenie o imponujących rozmiarach. Może ono posłużyć np. za warsztat.

Na osobną uwagę zasługuje na pewno starannie wypielęgnowany ogród, w którym utworzono kilka ciekawych zakątków. Rosną tu rośliny rabatowe, krzewy, drzewa oraz inna dopasowana do siebie roślinność. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4590)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl