słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kwidzyna (pomorskie) za 389 tysięcy złotych. Powierzchnia 196 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa, a także przemyślany rozkład pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 039 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 1 985 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca wytwornością, prestiżem, a także komfortem. Dużym plusem jest tu także unikatowa lokalizacja na granicy Warmii i Mazur, pośród lasów i jezior. Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się owocowy sad i pełen kwiatów ogród. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM 0: 3 pokoje + kuchnia + łazienka z wc + korytarz + garderoba
POZIOM 1: taras + łazienka + pokój + pomieszczenie gospodarcze.
Niezwykle praktyczne są też dwa pomieszczenia gospodarcze. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy garaż.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż po kapitalnym remoncie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa (monitoring) i komfortu. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4802)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl