komfortowy pokój gościnny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kwidzyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kwidzyna (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 5 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 843 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 619 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 3 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2003 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 321 zł/mkw. przy metrażu 266,7 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się okazałym, komfortowym i prestiżowym wnętrzem oraz znakomitą lokalizacją w spokojnej, cichej i spokojnej okolicy, wśród lasów. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1:
– garaż
– siłownia
– letnia kuchnia
– kotłownia
KONDYGNACJA 0 i 1:
– 4 pokoje
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– wc
– hol
– taras
– balkon
– gabinet
KONDYGNACJA 2 (PODDASZE):
– przestrzeń do adaptacji.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, co nadaje mu wytworności, elegancki z nutką ekstrawagancji.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) oraz komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. system EMCO B1 i B2, który automatycznie steruje 2 bramami wjazdowymi + bramą garażową. Na osobą uwagę zasługuje na pewno przepięknie zagospodarowany ogród, gdzie znajdziemy liczne rośliny rabatowe, krzewy, drzewa i inną dopasowaną do siebie roślinność. Na działce stoi blaszany garaż, drewniana altana ogrodowa, grill ogrodowy i wędzarnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 23 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5071)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl