nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 4 252 zł/mkw. Starannie zadbana działka o pow. 73 mkw., a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 489 tys. złotych, wygodny metraż 115 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI 0: garaż + pokój z aneksem + wc + hol + wiatrołap
na KONDYGNACJI 1: balkon + 2 pokoje + łazienka + garderoba + sypialnia + klatka schodowa + komunikacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona została w wiele nowoczesnych technologii, jak światłowodowy Internet albo instalacja telewizji kablowej. Osoby zmotoryzowany ucieszą liczne miejsce postojowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu bogatej infrastruktury. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób ceniących spokój i niezależność w otoczeniu własnego ogrodu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1748)

Kontakt:
e-mail: e.oles@wgn.pl