kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie) za 1,15 miliona złotych. Powierzchnia 230 metrów kwadratowych, najwyższy standard, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz wygodny rozkład pięciu pokoi  na pięciu kondygnacjach to kolejne jej zalety. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1994 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działką o powierzchni 120 m2. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 5000 złotych za metr kwadratowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ogromnym potencjałem komercyjnym – na poziomie piwnicy i parteru znajdują się lokale usługowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka starannie wypielęgnowaną działką. Osoby zmotoryzowane ucieszą dostępne miejsca parkingowe na ulicy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI MINUS JEDEN: lokale usługowe pod wynajem
na KONDYGNACJI ZERO: lokal usługowy + wc + hall
na KONDYGNACJI JEDEN: wc + pokój + hall + kuchnia
na KONDYGNACJI DWA: klatka schodowa + 2 pokoje + hall + łazienka z wc
na KONDYGNACJI TRZY: 2 pokoje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z możliwością takiego przearanżowania pomieszczeń, aby wydzielić dwa 2 niezależne lokale. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja oferowana jest na sprzedaż wraz z meblami w zabudowie w kuchni, sprzętem AGD oraz szafami w zabudowie (w cenie). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż – szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1592)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl