kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 800 000 złotych. Metraż 343 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 2 332 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 575-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja o sprzedaży o niesłychanie wysokim standardzie wykończenia i poziomie bezpieczeństwa zagwarantowanym przez nowoczesną instalację alarmowa. Kolejnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej elitarna lokalizacja w centrum, ale jednocześnie z dala od ulicznego zgiełku. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + 2 przedpokoje + jadalnia + wiatrołap + wc + pomieszczenie gospodarcze + salon + taras
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + balkon + hol + łazienka z wc
KONDYGNACJA 2: sypialnia + łazienka z wc + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie ponosi opłat dla biura. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Szczegółowe informacje w biurze.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-939)

Kontakt:
e-mail: j.rosowski@wgn.pl