po lewej jadalnia, po prawej salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 2 650 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 800 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1 590 000 złotych, funkcjonalny metraż 600 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (70 miejsc noclegowych). Warto w tym miejscu podkreślić znakomitą lokalizację gwarantującą ciągłość najmu. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż spełniają standardy stawiane przez agencje pracy tymczasowej (ilość łóżek w pokoju itd). Nieopodal przebiega nitka autostrady A4 oraz drogi S3.

Bezpieczeństwo wszystkim domownikom zapewnia nowoczesny monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona w łącze internetowe o odpowiedniej przepustowości, z darmowym Wi-Fi dla wszystkich lokatorów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa reprezentacyjnym wejściem z litego dębu wraz z lustrem weneckim. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN: pomieszczenia gospodarcze
KONDYGNACJA ZERO: 7 pokoi + kafeteria  + 3 łazienki + 2 kuchnie
KONDYGNACJA JEDEN: taras + 11 pokoi + 3 łazienki + kuchnia
KONDYGNACJA DWA: salon + komunikacja + kuchnia + gabinet + jadalnia + 2 łazienki + 4 sypialnie
KONDYGNACJA TRZY: przestrzeń do adaptacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z zawartym w cenie wyposażeniem. Cena luksusowa rezydencji na sprzedaż do negocjacji. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dużym atutem jest również fakt, że ekskluzywna rezydencja sprzedawana jest w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11551)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl