kameralny i elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 990 000 złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 4 125 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 7 pokoi. Rok budowy – 2009. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na dużej działce o powierzchni 1 100 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane i zaaranżowane niezwykle komfortowo, elegancko. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jasne, widne i słoneczne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które cenią duże powierzchnie, luksus, komfort oraz dogodny dojazd do centrum.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem oraz ogrzewaniem podłogowym. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany ogród. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdziemy:
– sypialnię
– salon
– garderobę
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnię
– taras
– gabinet
– łazienkę
– jadalnię
na PIĘTRZE znajdziemy:
– łazienkę
– 4 pokoje
– hol.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-677)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl

x (x)