kameralny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 720 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 183 m2 powierzchni posadowiona na działce 1973 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2009. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 934 zł/m2, liczbą 2 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla rodziny, która ceni prestiż, elegancję, wysmakowany styl oraz bliskość centrum i terenów zielonych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się nieopodal szkoły, sklepów, sali bankietowej, szkoły jazdy konnej oraz kościoła. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy
– pokój dzienny
– taras
– kuchnię
– kotłownię
– 3 pokoje
– łazienkę z wc
– osobne wc
– korytarz
– wiatrołap
na PODDASZU znajdziemy:
– otwartą przestrzeń jako jedno pomieszczenie
– łazienkę.
Rodziny posiadające samochód docenią jednostanowiskowy garaż w bryle budynku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją przepiękną działką, gdzie znajdziemy liczne nasadzenia kwiatów, perfekcyjnie przystrzyżony trawnik, ogród warzywny i oczko wodne. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest także obecność wiaty na drewno i studni głębinowej. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1833)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl