kameralny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Wygodny metraż 204 mkw. łącznie z ogromną działką 785 mkw. i atrakcyjną ceną 740 tysięcy zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2008 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 627 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO:
– garaż
– łazienka
– kuchnia
– pokój dzienny
– garderoba
– gabinet
– jadalnia
– taras
– hall
– wiatrołap
KONDYGNACJA JEDEN:
– łazienka
– 3 balkony
– hall
– garderoba
– pokoje
– 3 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu terenów zielonych, idealnych na rodzinne, weekendowe spacery i rowerowe wycieczki. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do pracujących małżeństw z uczącymi się dziećmi, biznesmenów, kadry managerskiej i przedstawicieli wolnych zawodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym, słonecznym tarasem z widokiem na zadbany ogród. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i bezpieczną. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może nowoczesną bryłą własnego projektu i eleganckim wnętrzem.

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup tej luksusowej rezydencji z kredytem hipotecznym, skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: g.szozda@wgn.pl). Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest z pewnością zaawansowana instalacja alarmowa. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową (e-mail: g.szozda@wgn.pl), zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5787)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl