elegancki salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 4 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 1229 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 970 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 1 kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2014 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 4 409 zł/m2 przy metrażu 220 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż otwiera znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy i otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest zaawansowany system alarmowy.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: jadalnię + aneks kuchenny + hol + salon + przedsionek + taras
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: łazienkę + pokój gościnny + balkon + 3 sypialnie.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera zabudowę kuchni ze sprzętem AGD i łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim zadbanym ogrodem z miejscem na rekreację i tarasem. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyposażone w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np.:
– indywidualne sterowanie temperaturą poszczególnych pomieszczeń
– elektryczne rolety
– ogrzewanie podłogowe etc.

Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację – szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1456)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl