gustownie urządzony salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 780 tysięcy złotych. Powierzchnia 320 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1 462 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 438 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NAJNIŻSZEJ KONDYGNACJI: garaż
na KONDYGNACJI ZERO: taras + pokój dzienny + wiatrołap + łazienka z wc + 2 pokoje + kuchnia
na NAJWYŻSZEJ KONDYGNACJI: hol + 2 pokoje + pralnia + łazienka + garderoba + sypialnia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się nie tylko swoim przestronnym wnętrzem, wygodą i wieloma udogodnieniami (ogrzewanie podłogowe), ale również znakomitą lokalizacją w malowniczej okolicy. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-2736)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl