komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 595 tysięcy złotych. Powierzchnia 180 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2020 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 870 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 306 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym właścicielom duże poczucie komfortu (docieplenie 12-centymetrowym styropianem), prestiżu i bezpieczeństwa. Na działce stoi dodatkowo kompletnie wyposażony budynek mieszkalny (20 mkw.), a także wiata (20 mkw.). Ogromne wrażenie robi na pewno też sama działka z licznymi nasadzeniami, ogrodem, oczkiem wodnym itp. Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana za pomocą: kominka w salonie z rozprowadzeniem ciepłego powietrza na poddasze + pieca na stałe paliwo ekologiczne + instalację grzewczą podłączoną do kotłowni.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO: kuchnia + taras + łazienka z wc + wiatrołap + kotłownia + pokój dzienny + jadalnia + spiżarnia + korytarz + garaż
KONDYGNACJA JEDEN: 2 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + biuro + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stanowi doskonałą propozycję dla rodziny, która doceni prestiż, luksus, ciszę, spokój i bezpieczne oddalenie od zatłoczonego miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do uzgodnienia. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1686)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl