reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 799 tys. złotych. Powierzchnia 260 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2004 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 682 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 073 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym wyposażeniem ujętym w cenie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba między innymi klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, a także zaawansowana instalacja alarmowa z monitoringiem i wideofonem. Właściciele aut zainteresuje na pewno dwustanowiskowy, wolno stojący garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO znajdują się: 2 pokoje + jadalnia + kuchnia + taras + pokój dzienny + schowek + kotłownia + łazienka z wc + hall wejściowy
POZIOM JEDEN znajdziemy: gabinet + 2 sypialnie + łazienkę.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w nowoczesnej technologii.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2951)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl