słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 6 194 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3000 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2010 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 799 tys. złotych, wygodny metraż 129 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dziećmi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0 mieszczą się:
– taras
– kuchnia
– kotłownia
– pokój dzienny
– przedpokój
– wc
na KONDYGNACJI 1 mieszczą się:
– łazienka
– przedpokój
– 3 pokoje
– pralnia.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tej luksusowej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1626)

Kontakt:
e-mail: e.oles@wgn.pl