komfortowy salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie siedmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 100 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 990 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2009 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 4 125 zł/mkw. przy metrażu 240 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO: kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + garderoba + pokój dzienny + sypialnia + taras + gabinet + łazienka + jadalnia
POZIOM JEDEN: 4 pokoje + hol + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane i zaprojektowane niezwykle elegancko i komfortowo. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle słoneczne, widne i jasne. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do osób, które szukają przestronności, luksusu, komfortu i szybkiego dojazdu do centrum. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż łącznie z całkowitym wyposażeniem i ogrzewaniem podłogowym. Gwarancją bezpieczeństwa dla lokatorów jest zaawansowana instalacja alarmowa. Na osobną uwagę zasługuje doskonale utrzymany ogród.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-677)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl