prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 399 tys. zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych w stanie surowym, zamkniętym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży planowana do ukończenia w 2021 roku. Bardzo okazyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 413 zł/mkw. przy metrażu 116,92 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER / STREFA DZIENNA: garaż + wiatrołap + wc + hol + kuchnia + aneks jadalniany + pokój dzienny + taras
PIĘTRO / STREFA NOCNA: łazienka + garderoba + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka cichą i spokojną lokalizacją z dala od głównych ulic. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknym ogrodem. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością jednostanowiskowy garaż w bryle. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Zapraszam do biura po więcej informacji. Polecam.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1773)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl