przestronne i funkcjonalnie zabudowane wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicy Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 321 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 3 023 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1928 roku. Siedem pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 650 tys. złotych, wygodny metraż 280 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– pokój dzienny
– hol
– 2 łazienki
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 pokoje
– garaż
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– hol
– łazienka
– 2 balkony.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę wielopokoleniową. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyposażone jest w wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych, jak np.:
– kolektory słoneczne
– stacja uzdatniania wody
– brama wjazdowa na pilota.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż z opcją pozostawienia umeblowania i wyposażenia (do negocjacji ze sprzedającym). Długa listę atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka korzystna lokalizacja nieopodal sklepu, szkoły, kościoła, ośrodka zdrowia, restauracji etc. Warto w tym miejscu podkreślić jeszcze doskonale utrzymany ogród z licznymi nasadzeniami, 2 oczkami wodnymi oraz 4 fontannami. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1386)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl